Choď na obsah Choď na menu
 


Poradie hráčov po 9. záverečnom kole OMD Ope_Net 2014

16. 3. 2014

 Milí šachisti,

 

turnaj OMD Ope_Net 2014 sa končí. Boli odohrané posledné partie 9. záverečného kola.

Na stránke http://sachserver.esy.es/public_html/openet2014/Grp1-Layout1.html

nájdete konečné poradie všetkých hráčov a na stránke

http://sachserver.esy.es/public_html/openet2014/Grp1-Cat.html

konečné poradie hráčov v jednotlivých kategóriách.

Celkový víťazi

Turnaj OMD Ope_Net 2014 vyhral 1. Martin Mikulec so ziskom 8,5 boda z 9 možných. Gratulujem víťazovi a k jeho skvelému výkonu, ktorý predviedol. Na druhom  a treťom mieste sa umiestnili hráči 2. Stanislav Kuchyňa 7,5 boda a 3. Václav Hoch 7 bodov. Po nich nasleduje 8 hráčov s bodovým ziskom 5 bodov, o ktorých poradí rozhoduje Bucholz, čo napovedá tomu, že výkony hráčov na týchto pozíciách boli vyrovnané.

Víťazi v kategórii Dystro

V kategórii Dystro zvíťazil 1. Jan Mikulenčák so ziskom 5 bodov zo 9. Hráči na druhej a tretej priečke, 2. Františk Fábry a 3. Marcel Dirnbach, majú takisto po 5 bodov, len s horším Bucholzom, takže rozdiel v ich výkonoch bol naozaj tesný.

Víťazi na 1. miestach budú odmenení víťaznými pohármi.

Chcem sa poďakovať všetkým zúčastneným hráčom za ich hru a za elán, s ktorým sa do súťaže zapájali. Verím, že sa vám turnaj páčil a priniesol spestrenie do vašich aktivít.

Budem rád, ak sa zapojíte do tohto turnaja aj na budúci rok a dúfam, že nasledujúci turnaj sa už bude niesť v znamení zapojenia sa širšej medzinárodnej komunity hráčov so zdravotným postihnutím.

Ak by ste mali akékoľvek pripomienky, ktoré by pomohli zlepšiť kvalitu turnaja, neváhajte sa s nimi na mňa obrátiť.

Po zimných mesiacoch, osobitne vhodných na trávenie času za šachovnicou, prichádza jar a jej sviežosť. Prajem vám, aby ste si užili jej dary.

Mgr. Ondrej Bašták Ďurán

rozhodca turnaja