Choď na obsah Choď na menu
 


V. ročník OMD Ope-net turnaj 2014

12. 1. 2014

Šachisti so zdravotným postihnutím, prihláste sa do

Ope - Net Cup 2014, 5. ročník

Dávame Vám do pozornosti možnosť prihlásiť sa do piateho ročníka internetového šachového turnaja, ktorý je otvorený pre všetkých hráčov so zdravotným postihnutím.

Záujemcovia o tento turnaj sa môžu hlásiť do 10. januára 2014 na našom novom šachovom maile: sach@omdvsr.sk! Začíname 14. januára 2014!

Všetko o turnaji, ale aj ďalšie zaujímavosti šachového klubu OMD-čka a zo šachového sveta nájdete na: www.sachomd.estranky.sk

Prihlášku a pravidlá súťaže vám na požiadanie môžeme zaslať aj naVáše-mail.

 

Šachový klub OMD v SR

  

V tomto roku sme pre Vás pripravili vylepšenie priebehu turnaja v podobe Komunikačného portálu OMD

Ope_Net 2014, vďaka ktorému si budete môcť jednoducho dohadovať termíny na odohranie zápasu so súperom. Komunikačný server OMD Ope-Net nájdete na adrese:http://www.sachserver.comli.com/sk/index.php. Na začiatku turnaja obdržíte od rozhodcu heslo pre vstup do Komunikačného portálu. Zobrazí sa Vám kalendár s možnosťou voľby dňa a času, v ktorom jednoducho označíte Vami vybraný termín a odošlete ho súperovi. Súper tento termín buď potvrdí, alebo navrhne iný. Keď sa v termíne zhodnete, príde správa o dohodnutí zápasu aj rozhodcovi turnaja.

 Samozrejme, dohadovať sa so súperom na partii môžete aj už vami overenými kanálmi (e-mail, telefón)

Túto formu komunikácie sme volili aj preto, lebo v ďalších ročníkoch plánujeme turnaj OMD Ope-Net rozšíriť aj pre zahraničných účastníkov a vďaka komunikačnému portálu sa medzi sebou budú môcť dohodnúť aj hráči, ktorí nehovoria rovnakou rečou. V terajšej verzii komunikačného portálu sú už zakomponované anglická a nemecká verzia. Verím, že Vám komunikačný portál OMD Ope-Net 2014 zjednoduší dohadovanie termínov zápasov a prispeje k lepšiemu priebehu turnaja. V prípade akýchkoľvek problémov s používaním komunikačného portálu neváhajte kontaktovať rozhodcu turnaja.

  

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.jpg                 OMD Ope-net 2014, internetový šachový turnaj

         ..::prihláška::.. ..::propozície::.. ..::pravidlá::.. ..::plagát::..